*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE LATVIJOJE „TAUTIŠKĄ GIESMĘ“ GIEDOJO IR LIETUVOS JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga liepos 6 dieną Lietuvos ambasadoje Rygoje prie,,Tautišką giesmę“ giedoti susirinkusių Latvijos lietuvių prisijungė Lietuvos jaunių (U19) krepšininkų rinktinė, kuri šiuo metu dalyvauja Pasaulio jaunių krepšinio čempionate Latvijoje.

Po 72 metų pertraukos Lietuvoje pirmą kartą vyksiančio Europos vyrų krepšinio čempionato proga ,,Tautiška giesmė“ buvo skirta Lietuvai ir Lietuvos krepšiniui.

Lietuvos laikinoji reikalų patikėtinė Latvijoje Dalia Kraulytė krepšininkams palinkėjo stiprybės, ryžto bei garsinti Lietuvą savo pergalėmis pasaulyje.

Ambasados inicijuotas ,,Tautiškos giesmės“ giedojimas sulaukė gausaus Latvijos lietuvių bendruomenės susidomėjimo. Sulaukta nemažo skaičiaus lietuvių bendruomenės atstovų, studentijos ir Lietuvos verslininkų, plėtojančių verslą Latvijoje.

,,Tautišką giesmę“ giedojo ir Lietuvos krepšinio sirgaliai, atvykę palaikyti jaunųjų Lietuvos sportininkų.

Lietuvos ambasada Latvijoje ,,Tautiškos giesmės“ giedojimo akcijoje dalyvauja jau trečius metus.