*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE KOPENHAGOJE VYKSTA LIETUVOS GARBĖS KONSULŲ DANIJOJE SUSITIKIMAS

Lietuvos ambasadoje Kopenhagoje kovo 4 dieną vyksta Lietuvos garbės konsulų Danijoje metinis susitikimas. Jame Lietuvos ambasadorius Danijoje Deividas Matulionis apibendrins Lietuvos ambasados veiklos 2004 metais rezultatus ir išdėstys svarbiausius uždavinius 2005 metams. Garbės konsulai supažindinami su Lietuvos užsienio politikos aktualijomis, artimiausiais uždaviniais, ilgalaikiais tikslais bei ekonomikos laimėjimais. Daug dėmesio susitikime skiriama pagrindinėms garbės konsulų darbo kryptims aptarti. Ekonominėje srityje garbės konsulai turėtų skatinti verslo kontaktus, supažindinti Danijos verslininkus su investiciniu klimatu ir prekybos sąlygomis Lietuvoje. Kultūros srityje bus pasiūlyti konkretūs projektai, kuriuos Lietuvos ambasada norėtų įgyvendinti įvairiuose Danijos regionuose. Taip pat bus pasidalinta mintimis apie darbo su lietuvių bendruomene ypatumus, pagalbos Lietuvos piliečiams teikimo galimybes. Danijoje šiuo metu dirba keturi Lietuvos garbės konsulai: Kopenhagoje, Olborge, Koldinge ir Okirkebio miestelyje Bornholmo saloje.