LIETUVOS AMBASADOJE ČEKIJOJE SURENGTA KALĖDINĖ POPIETĖ LIETUVIŲ BENDRUOMENEI
Lietuvos ambasada Čekijos sostinėje Prahoje gruodžio 5 dieną Čekijos lietuvių bendruomenei surengė Kalėdinę popietę.
Kalėdiniame renginyje dalyvavo Čekijoje nuolat gyvenantys ir dirbantys lietuviai, Čekijoje studijuojantys lietuviai studentai.
Renginio metu ambasados svečiai buvo vaišinami lietuviškais kalėdiniais valgiais, lietuvių bendruomenės mažylius ir Jono Basanavičiaus šeštadieninės lituanistinės mokyklos mokinius Kalėdų senelis nudžiugino lietuviškomis kalėdinėmis dovanėlėmis.