*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE BUKAREŠTE PAMINĖTA LATVIJOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENA

Lapkričio 18 dieną Lietuvos ambasadoje Bukarešte susirinkę Rumunijoje gyvenantys Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiai paminėjo Latvijos 91-ąsias Nepriklausomybės metines. Latvija neturi savo atstovybės Rumunijoje, todėl jau antrus metus iš eilės ši proga minima Lietuvos ambasadoje.

Susirinkusius svečius pasveikinęs Lietuvos Respublikos ambasadorius Rumunijoje Vladimir Jarmolenko perdavė Varšuvoje reziduojančio Latvijos Respublikos ambasadoriaus Rumunijai Einars Semanis sveikinimus. Sveikinimo žodį kaimynams gimtadienio proga tarė ir Estijos garbės konsulė Rumunijoje Ingrid Cristea. Internetu buvo perduotas Latvijos Prezidento sveikinimas užsienyje gyvenantiems latviams ir kartu su viso pasaulio latviais sugiedotas Latvijos nacionalinis himnas ,, Dievs, svētī Latviju!“.