LIETUVOS AMBASADA ŠVEDIJOJE INICIJAVO LIETUVOS TURIZMO PRISTATYMĄ MALMĖJE
Lietuvos ambasada Švedijoje spalio 13 dieną inicijavo Lietuvos turizmo galimybių pristatymą Malmėje vykusiame įvairių šalių turizmo sektoriaus situacijai aptarti skirtame renginyje.
Nacionalinių turizmo biurų atstovų asociacijos Švedijoje (Association National Tourist Offices Representatives in Sweden, ANTOR) Malmėje organizuotame renginyje spaudos atstovams pristatyta Lietuvos turizmo situacija, kelionių agentūros ir spaudos leidiniai, skirti informuoti Švedijos visuomenę apie Lietuvos turizmo sektoriaus naujienas bei turistinius maršrutus šalyje.
Lietuvos turizmo sektoriaus Malmėje pristatymą taip pat rengė Lietuvos turizmo informacijos centras Suomijoje ir Malmėje reziduojantis Lietuvos generalinis garbės konsulas Ingmaras Ingstadas.
Pristatymu siekta paskatinti pietų Švedijos gyventojų susidomėjimą turizmo galimybėmis Lietuvoje. Tai vienas pirmųjų tokio pobūdžio renginių regione.