*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADA SURENGĖ LIETUVIŠKŲ MOKYKLŲ BALTARUSIJOJE MOKSLEIVIŲ KELIONĘ Į VILNIŲ

Lietuvos ambasada Baltarusijoje kartu su Lietuvos nacionaline vežėjų asociacija „Linava“ gruodžio 21 dieną Baltarusijoje esančių Pelesos ir Rimdžiūnų lietuviškų mokyklų mokiniams ir mokytojams surengė kelionę į Vilnių.

Beveik šimto svečių būrys susitiko su Prezidente Dalia Grybauskaite ir Seimo Pirmininke Irena Degutiene.

Ketvirtus metus iš eilės prieš šv. Kalėdas rengiama lietuvių bendruomenės Baltarusijoje vaikų kelionė į Vilnių jau tapo gražia tradicija, kuri leidžia vaikams susipažinti su Lietuvos sostine, puoselėti Baltarusijos lietuvių jaunosios kartos tautiškumą.