LIETUVOS AMBASADA SURENGĖ ES VALSTYBIŲ AMBASADORIŲ SUSITIKIMĄ SU LIUKSEMBURGO UŽSIENIO IR EUROPOS REIKALŲ MINISTRU
Liuksemburge gruodžio 13 dieną įvyko Europos Sąjungos valstybių narių ambasadorių darbo pietūs, kuriuose dalyvavo Liuksemburgo užsienio ir Europos reikalų ministras Jeanas Asselbornas.
Lietuvos ambasados organizuoti darbo pietūs buvo pirmasis ES šalių ambasadorių susitikimas su naujosios Liuksemburgo vyriausybės nariu.
Ministras pristatė vyriausybes prioritetus, buvo pasikeista nuomonėmis ES darbotvarkės klausimais.