LIETUVOS AMBASADA OSLE TRADICIŠKAI SUKVIETĖ NORVEGIJOJE STUDIJUOJANTĮ LIETUVIŲ JAUNIMĄ
Lapkričio 7 dieną Lietuvos ambasadoje Osle susirinko Norvegijos aukštosiose mokyklose besimokantys studentai iš Lietuvos.
Susirinkusiems ambasadorius Alfonsas Eidintas išsamiai pristatė ambasados veiklą. Apie darbo ambasadoje specifiką, lietuvių bendruomenės Norvegijoje veiklą, Lietuvos politines ir ekonomines aktualijas papasakojo kiti ambasados darbuotojai.
Studentai turėjo puikią progą užmegzti naujas pažintis su kitais Norvegijoje studijuojančiais tautiečiais, aptarti studijų Norvegijos aukštosiose mokyklose ypatumus, keistis patirtimi.
Tai jau antras tokio pobūdžio Norvegijoje studijuojančių lietuvių suvažiavimas, kurį organizuoja Lietuvos ambasada Osle. Tikimasi šį suvažiavimą paversti gera tradicija.