*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADA LENKIJOJE DALYVAVO LENKIJOS NARYSTĖS NATO DEŠIMTŲJŲ METINIŲ MINĖJIME

Kovo 12 dieną sukako dešimt metų, kai Lenkija, Čekija ir Vengrija tapo Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos narėmis. Šiai sukakčiai ir NATO 60-ies metų jubiliejui paminėti nevyriausybinė organizacija Lenkijos euroatlantinė asociacija Varšuvos universitete organizavo renginį „NATO Village“. Renginio metu NATO valstybių ambasados Lenkijoje pristatė savo įnašą į NATO taikos ir stabilizavimo operacijose.

Varšuvos universiteto bendruomenei ir miesto visuomenei pristatytame Lietuvos stende didžiausias dėmesys buvo skirtas Lietuvos dalyvavimui tarptautinėse operacijose, ypač NATO vadovaujamoje operacijoje Afganistane. Parodos lankytojai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos vykdomais projektais Afganistano Goro provincijoje, Lietuvos kariuomenės veikla Afganistane. Lietuvos vadovaujama Goro provincijos atkūrimo grupė veikia nuo 2005 metų birželio.

Tą pačią dieną Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Egidijus Meilūnas dalyvavo Lenkijos narystės NATO dešimtųjų metinių jubiliejui pažymėti skirtuose renginiuose. Renginio dalyviai padėjo vainiką prie nežinomo kareivio kapo. Lenkijoje reziduojantiems diplomatams buvo surengti iškilmingi pietūs.