LIETUVOS AMBASADA KINIJOJE DALYVAUJA ES KINO FESTIVALYJE
Pekine lapkričio 6 dieną prasidėjusiame trečiajame ES kino festivalyje Lietuvos ambasada Kinijoje pristato režisierės Kristinos Buožytės dramą „Kolekcionierė“. Po sėkmingai įvykusių pirmųjų dviejų festivalių, šiais metais festivalio teritorija išsiplėtė į dar du Kinijos miestus Sianą ir Čengdu, o filmai bus rodomi visą mėnesį.
Festivalis yra bendro 27 ES valstybių narių darbo ir pastangų vaisius, kuris leidžia Kinijos žiūrovams susipažinti su naujausiais, geriausiais ir įdomiausiais Europos filmais.Prieš kiekvieną seansą rengiamos trumpos viktorinos apie šalį, kurios filmas rodomas. Teisingai atsakiusieji gauna prizus, kuriuos įsteigė ES valstybių ambasados.
Festivalis yra nekomercinis, filmai rodomi miestų kino teatruose bei Europos šalių kultūros centruose.
Festivalio uždarymas numatomas gruodžio 2 dieną.