*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADA KANADOJE KARTU SU BENDRUOMENE SURENGĖ SAUSIO 13-OSIOS ĮVYKIŲ MINĖJIMĄ

Lietuvos ambasadorės Kanadoje Gintės Damušytės paskelbta tylos minute sausio 14 dieną prasidėjo Lietuvos ambasados Kanadoje kartu su lietuvių bendruomene surengtas 1991 metų sausio mėnesio įvykių Lietuvoje minėjimas.


Tragiškus įvykius renginio dalyviams padėjo prisiminti dokumentinis filmas „Sausio 13-oji“ ir papasakoti tų įvykių liudininkų prisiminimai.

Minėjime buvo perskaitytas Laisvės gynėjų dienos proga Kanados užsienio reikalų ministro Lawrenco Cannono laiškas Lietuvos užsienio reikalų ministrui Audroniui Ažubaliui, kuriame pabrėžiama, kad Kanada prisimena Lietuvos žmones, paaukojusius savo gyvybę ginant savo šalies laisvę.

Toronto lietuvių bendruomenė pagerbė Sausio 13-osios aukas šv. Mišiomis Prisikėlimo parapijoje.