Lietuvos ambasada Ispanijoje dalyvavo Europos kalbų savaitės renginiuose
Rugsėjo 28 dieną Lietuvos ambasada Madride Europos kalbų savaitės metu lankytojus supažindino su unikalia lietuvių kalba bei lankytojams pateikė lietuviško maisto pavyzdžių.
Gėtės institute vykusių renginių lankytojai galėjo ne tik paragauti įvairių patiekalų, bet ir sužinoti jų receptus, pabendrauti su dalyvavusių šalių atstovais, dalyvauti „Speak Dating“ pamokėlėse.
Europos kalbų savaitė – tradicinis Europos Sąjungos nacionalinių kultūros institutų tinklo organizuojamas tarptautinis renginys, skirtas pristatyti Europos šalių kultūrinę ir lingvistinę įvairovę. Vienas pagrindinių šio projekto tikslų – skatinti kalbų mokymąsi bei Europos šalių kultūrų pažinimą.
Daugiau informacijos apie renginį galite rasite internetinėje EUNIC svetainėje.