*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADA IR ŠVEICARIJOS LIETUVIAI PAMINĖJO LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

Šveicarijos lietuvių bendruomenė vasario 26 dieną Ciuriche surengė Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimą, kuriame Lietuvos ambasados Šveicarijoje laikinoji reikalų patikėtinė Virginija Umbrasienė skaitė pranešimą „Emigrantai ir Vasario 16-oji“.

Šveicarijos lietuvius sudomino faktas, kad septyniolika iš dvidešimties Nepriklausomybės akto signatarų, dirbusių Lietuvos labui, tam tikrą laikotarpį gyveno svetur.

Kasmet rengiamoje Vasario 16-osios šventėje lietuvių bendruomenės nariams Telšių Žemaitės dramos teatro aktoriai suvaidino Žemaitės komediją „Piršlybos“. Susirinkusiems svečiams šoko ir dainavo Telšių žemaičių folkloro kapela „Rataa“.

Po šventės kunigas iš Romos Kęstutis Smilgevičius aukojo šv. Mišias.