LIETUVOS AMBASADA HELSINKYJE SURENGĖ SUOMIJOS VERSLININKŲ VIZITĄ Į ŠIAULIUS
Lietuvos ambasada Helsinkyje surengė Suomijos verslininkų vizitą į Šiaulius spalio 10-12 dienomis, kurio metu tikimasi užmegzti naujus abiejų šalių verslo įmonių ryšius.
Suomijos verslininkų delegaciją sudarė penkių smulkaus ir vidutinio verslo įmonių, gaminančių baldus, pakuotes, biokuro granules, statančių medinius namus ir saunas bei prekiaujančių medienos žaliava, atstovai.
Susitikime su Suomijos verslininkais dalyvavo 10 Lietuvos įmonių. Svečiai teigiamai įvertino medienos apdirbimu ir gamyba užsiimančių Lietuvos verslo atstovų veiklą.
Prie vizito parengimo taip pat prisidėjo Suomijos ir Lietuvos prekybos asociacija, Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai.