*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOJE GIMĘS VIOLONČELININKAS KONCERTUOJA BERLYNE

Penkerius metus Berlyne gyvenantis ir Hanso Eislerio auštojoje muzikos mokykloje profesoriaujantis pasaulinio garso violončelininkas, Vilniuje gimęs Davidas Geringas kartu su pianistu iš Didžiosios Britanijos Ianu Fountainu 2004-2005 metų koncertų ciklą ,,Beethoven plius...“ skyrė naujųjų Europos Sąjungos šalių narių kultūros metams Vokietijoje. Per tris koncertus Berlyno filharmonijoje pristatomos ne tik visos Liudviko van Bethoveno sonatos - kiekvieną syki jas lydi ir kitų romantikų – Sergejaus Rachmaninovo, Antonino Dvoržako ir Frederiko Šopeno - kūriniai. Lietuvos ambasados Vokietijoje globojamo muzikinio ciklo baigiamasis koncertas Berlyno filharmonijoje įvyks balandžio 14 dieną, kuriame bus atliekamos L.van Beethoveno ir F.Šopeno sonatos.