LIETUVIUS IR NORVEGUS SUBŪRĖ ŠOKIAI, DAINOS IR MUZIKA
Lietuvos ambasadorius Norvegijoje Andrius Namavičius rugsėjo 12 dieną Norvegijos Sandefiordo miestelyje dalyvavo vietos lietuvių bendruomenės šventėje.
Jau daug metų Norvegijoje gyvenančios Vestos Zabulionienės organizuotame renginyje pasirodė norvegų, Norvegijos lietuvių ir iš Lietuvos atvykę chorai ir šokių kolektyvai. Lietuviškas ir norvegiškas melodijas grojo saksofonistai Lukas Zabulionis ir Donatas Bulskis, pianistai Donatas Rinkevičius ir Oddvaras Myklebustas. Salė, kurioje vyko šventė buvo papuošta M.K.Čiurlionio meno mokyklos mokinių piešiniais.
Naudodamiesi proga, Sandefiordo lietuviai su ambasadoriumi A.Namavičium aptarė jiems rūpimus klausimus.