LIETUVIŲ REŽISIERĖS FILMAS PELNĖ PRIZĄ FESTIVALYJE ARMĖNIJOJE
Lietuvės Dignos Dimbelytės filmas „Tikroji meilė“ rugsėjo 30 dieną pelnė prizą penktajame tarptautiniame jaunimo kino festivalyje „Tai aš“ Armėnijoje.
Festivalio uždarymo iškilmėse D.Dimbelytės filmui skirtą prizą priėmė Lietuvos ambasadorius Armėnijoje Giedrius Apuokas.
Festivalis siekia padėti jauniesiems kūrėjams atrasti savo vietą šiuolaikinėje kinematografijoje. Šalia filmų peržiūrų ir kūrybinių susitikimų vyksta filmų konkursas. Šiais metais konkursinei festivalio programai pateikta daugiau kaip šimtas jaunųjų kinematografininkų filmų iš įvairių pasaulio šalių.
Festivalį rengia Armėnijos kinematografininkų sąjunga kartu su Armėnijos kultūros ministerija. Festivalio globėjas – Armėnijos Prezidentas Seržas Sarkisianas.