Europos Komisijos delegacijoje Vašingtone gruodžio 13 dieną atidaryta paroda „Olimpinės paliaubos“ (Olympic Truce: Pieces of Piece), kurioje Lietuvai atstovauja menininkė Daiva Kairevičiūtė.
Olimpinėms paliauboms skirtą vaizduojamojo meno parodą Vašingtone surengė Graikijos ambasada ir Europos Komisijos delegacija JAV siekiant paminėti Olimpinių žaidynių grįžimą 2004 metais į istorinę jų tėvynę - Graikiją.
Paroda Vašingtone vyks gruodžio 13-17 dienomis, joje dalyvauja menininkai iš daugiau kaip šimto šalių. Prisidėti prie šio tarptautinio projekto buvo pakviestos visos Olimpinėse žaidynėse Atėnuose dalyvavusios šalys.
Daiva Kairevičiūtė parodai olimpinių paliaubų tema sukūrė piešinius ant šilko.
Ši paroda, kaip dalis Olimpinių menų festivalio 2004, pristatydama įvairių šalių menininkų darbus, demonstruoja Olimpinių žaidynių kultūrinius aspektus.
Olimpinių menų festivalio 2004 tikslas - atgaivinti senąsias tradicijas ir pristatyti meną kaip neginčijamą olimpinės dvasios elementą, nešantį taiką, susitaikymą ir suvienijantį pasaulio tautas.
Daiva Kairevičiūtė 1999 metais baigė Vilniaus dailės akademiją. 1999–2004 metais ji aktyviai kūrė ir dalyvavo grupinėse bei autorinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje.
Menininkės dalyvavimą parodoje parėmė Lietuvos institutas ir Lietuvos ambasada Vašingtone.