LIETUVIŠKOJE KALĖDINĖJE MUGĖJE BERLYNE URM PRISTATĖ PARODĄ APIE LIETUVOS IR VOKIETIJOS DIPLOMATINIŲ SANTYKIŲ RAIDĄ
Užsienio reikalų ministerija gruodžio 1 dieną penktoje Lietuvos ir Saksonijos-Anhalto žemės kalėdinėje mugėje Berlyne pristatė parodą apie Lietuvos ir Vokietijos diplomatinių santykių raidą „Nuo „pakraščio“ valstybės iki partnerės Europos Sąjungoje: Lietuvos ir Vokietijos santykių paskutinysis šimtmetis“.
Renginyje dalyvavo ambasadorius Berlyne Mindaugas Butkus, Saksonijos-Anhalto žemės ūkio ir aplinkos ministerijos valstybės sekretorė Anne-Marie Keding, Vokietijoje reziduojančių užsienio valstybių diplomatai, lietuvių bendruomenės nariai.
Mugėje savo veiklą pristatė Berlyno lietuvių bendruomenės ir lietuviškos šeštadieninės mokyklėlės atstovai. Lietuvos ūkininkų draugija prekiavo tradiciniais rankdarbiais ir lietuviškais maisto produktais, muzikinį pasirodymą surengė liaudies ir etnodžiazo muzikos ansamblis „Sutaras“.
Renginio metu surengta loterija, kurioje surinktos lėšos bus skiriamos šeštadieninei mokyklėlei. Du loterijos nugalėtojai laimėjo kelionę į Lietuvą.