Lietuviški filmai pristatyti Europos filmų festivalyje Armėnijoje
Lapkričio 17-30 dienomis Lietuvos ambasada Armėnijoje dalyvavo Europos filmų festivalyje, kuris surengtaas Jerevano, Giumri ir Diližano miestuose.
Festivalyje pristatyti trys lietuvių režisierių filmai: R. Buožio ir R. Darulio dokumentinis filmas „Rūta“, D. Ulvydo istorinė drama „Emilija iš Laisvės alėjos“ ir L. Lužytės filmas „Amžinai kartu“.
Festivalio metu vyko ne tik filmų peržiūros, bet ir kiti renginiai – fotografijos konkursas, seminarai, meistriškumo kursai ir viktorina apie ES ir valstybes nares. Viktoriną nugalėjusios komandos nariu buvo Lietuvos ambasados diplomatas Jomantas Pabiržis.