*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVIŠKA TRISPALVĖ PLEVĖSAVO ČIKAGOJE SURENGTOJE TAIKOS DIENOJE

Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje ir vietos lietuvių bendruomenė rugsėjo 17 dieną dalyvavo 32-oje kasmetinėje Taikos dienos šventėje Daley Center Plaza aikštėje.

Renginio dalyvius sveikino žymūs miesto asmenys ir aukšti pareigūnai, buvo pristatyti minėjime dalyvavę Čikagoje reziduojančių konsulinių atstovybių vadovai. Šventę vainikavo tradicinė vėliavų ceremonija, kurios metu aikštėje skambėjo taikos linkėjimai kiekvienai iš 192 Jungtinių Tautų narių ir visam pasauliui.

Lietuvos trispalvę šiais metais nešė Čikagos tautinių šokių kolektyvo „Suktinis“ vadovė Giedrė Elekšytė. Nacionaliniu kostiumu pasipuošusiai merginai iškėlus lietuvišką vėliavą, aikštėje šimtai balsų ištarė „Peace in Lithuania!“.