*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVA UŽMEZGĖ DIPLOMATINIUS SANTYKIUS SU MONAKU

Lietuvos ambasadorė Prancūzijoje Jolanta Balčiūnienė ir Monako ambasadorius Prancūzijoje Jeanas Pastorelli Monako ambasadoje Paryžiuje balandžio 11 dieną pasirašė šalių vyriausybių bendrą deklaraciją dėl diplomatinių santykių užmezgimo.

Šia deklaracija Lietuva ir Monakas įsipareigojo paskirti viena kitai savo atstovus ambasadorių lygmeniu.

Pasirašyti Lietuvos ir Monako vyriausybių bendrą deklaraciją dėl diplomatinių santykių užmezgimo J.Balčiūnienė yra įgaliota 2011 m. vasario 23 dienos Lietuvos Vyriausybės nutarimu.

Lietuva yra 82-oji pasaulio ir 25-oji Europos Sąjungos šalis, užmezgusi diplomatinius santykius su Monaku.