LIETUVA PRISTATYTA „ŠIAURĖS ŠALIŲ GYVYBĖS MOKSLŲ DIENOSE“
Lietuvos ambasados Švedijoje iniciatyva spalio 14-ąją „Šiaurės šalių gyvybės mokslo dienose“ lankėsi gausi delegacija iš Lietuvos, pristačiusi didžiausios Baltijos valstybės gyvybės mokslų sektorių.
Renginio metu įžanginę kalbą kaip ES Tarybai pirmininkaujančios šalies atstovas sakęs Lietuvos ūkio viceministras Marius Skarupskas pabrėžė Europos svarbą vystant gyvybės mokslus bei Šiaurės ir Baltijos regiono veržlumą šioje srityje.
Anot jo, tokio pobūdžio renginiai – puikus Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimo pavyzdys, kuris bus pratęstas kitų metų rugsėjį Vilniuje vyksiančiame „Baltijos gyvybės mokslų“ renginyje.
„Šiaurės šalių gyvybės mokslo dienose“, kuriose dalyvauja pusketvirto šimto šioje srityje dirbančių įmonių atstovų iš 20 šalių, savo stendus pristatė viešoji įstaiga „Versli Lietuva“ ir bendrovė „Biotechpharma“.
Lietuvos ambasada taip pat surengė ūkio viceministro vizitą pažangiame Karolinskos ligoninės Inovacijų centre, kur buvo pristatyta jo veikla bei diskutuota dėl bendrų projektų įgyvendinimo galimybės.