*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Lietuva prisijungė prie Konvencijos dėl nuteistųjų asmenų perdavimo papildomo protokolo

Spalio 14 dieną Lietuvos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė prie Europos Tarybos Laima Jurevičienė Europos Tarybos Generalinio Sekretoriaus pavaduotojai Gabriellai Battaini-Dragoni įteikė ratifikacinius 2017 m. lapkričio 22 d. Strasbūre priimto Protokolo, kuriuo pakeičiamas Konvencijos dėl nuteistųjų asmenų perdavimo papildomas protokolas, raštus.

Šiuo protokolu siekiama palengvinti nuteistų asmenų perkėlimą, siekiant efektyviau vykdyti teisingumą ir nuteistųjų socialinę reabilitaciją. Lietuvos Respublika taip pat numato laikinai taikyti šio Protokolo nuostatas iki jo įsigaliojimo.