Lietuva prisideda prie JAV pastangų kovoje prieš COVID-19
Liepos 15 dieną iš Lietuvos į JAV išvyksta Lietuvoje pagamintos kovai su COVID-19 pandemija skirtos apsaugos priemonės.
Rytoj, liepos 14 dieną, vyksiančiame krovinio išlydėjimo renginyje dalyvaus užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis, JAV ambasadorius Lietuvoje Robertas S. Gilchristas, kiti ministerijos ir ambasados pareigūnai.
Už skirtas lėšas buvo įsigyta Pensilvanijos valstijos medikams bei kitų tarnybų darbuotojams skirtų 11 400 vnt. apsauginių skydelių (iš UAB „Medienos era“), 10 752 vnt. vienkartinių apsauginių chalatų (UAB „Interscalit“) ir 19 642 vnt. įvairios plaučių įrangos (UAB „Intersurgical“).