LIETUVA IR TURKMĖNIJA TARIASI DĖL GLAUDESNIO EKONOMINIO BENDRADARBIAVIMO
Užsienio reikalų ministerijos sekretorius Laimonas Talat-Kelpša Ašchabade gruodžio 12 dieną su Turkmėnijos užsienio reikalų ministru Rašidu Meredovu aptarė glaudesnio ekonominio bendradarbiavimo perspektyvas. Turkmėnijos diplomatijos vadovas pasiūlė artimiausioje ateityje pasirašyti Memoradumą dėl Užsienio reikalų ministerijų bendradarbiavimo. Toks memorandumas suintensyvintų Lietuvos ir Turkmėnijos užsienio reikalų ministerijų ryšius ir paskatintų dvišalį bendradarbiavimą.
L.Talat-Kelpša Turkmėnijos atstovui įteikė dviejų sutarčių – dėl investicijų skatinimo ir abipusės apsaugos bei dėl prekybinio ir ekonominio bendradarbiavimo – projektus. Pastaroji sutartis numato ir dvišalės tarpvyriausybinės komisijos sudarymą.
L.Talat-Kelpša perdavė Lietuvos užsienio reikalų ministro P.Vaitiekūno kvietimą R.Meredovui atvykti į Vilnių. Turkmėnijos ministras savo ruožtu pakvietė P.Vaitiekūną atvykti į Ašchabadą.