*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIEPOS 6 DIENĄ ČIKAGOJE BUS GIEDAMAS LIETUVOS HIMNAS

Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje kviečia tautiečius prisijungti prie pilietinės akcijos „Lietuva, Tėvyne mūsų“ ir liepos 6 dieną vieningai sugiedoti Tautišką giesmę.

Šiais metais Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dienos proga himnas bus giedamas dvejose Čikagos apylinkių vietose: Pasaulio lietuvių centro sodelyje ir restorane „Kunigaikščių užeiga“.

Čikagoje vyksiančiuose renginiuose gros ir kartu lietuviškas dainas dainuoti kvies Stasė ir Vytas Jagminai, Algimantas ir Ligita Barniškiai, koncertuos pop choras „Svajonė“, vyks viktorinos, bus rodomas filmas „Lietuvos krepšinis 1920-2004“. Vėliavas pristatys ir himną giedoti pakvies jūrų šaulių kuopa.

Vakaronę rengia Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje, JAV lietuvių bendruomenės Lemonto apylinkė ir Šiaurės Amerikos lietuvių studentų sąjunga (ŠALSS). Renginį remia „Pasaulio lietuvių centras“ ir „Lietuvių Fondas“.