L. Linkevičius sveikina naujai paskirtą Pietų Korėjos užsienio reikalų ministrę
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino pareigas pradėjusią eiti Pietų Korėjos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha.
Sveikinimo laiške ministras pasidžiaugė stiprėjančiu politiniu ir ekonominiu Lietuvos ir Pietų Korėjos bendradarbiavimu.
„Džiaugiuosi, kad plėtojamas naujas politinių konsultacijų formatas. Net neabejoju, kad kitais metais planuojamos Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Pietų Korėjos daugiašalės bei Lietuvos ir Pietų Korėjos dvišalės politinės konsultacijos bus ypač naudingos siekiant glaudesnių valstybių tarpusavio santykių bei ieškant naujų bendradarbiavimo galimybių“, – teigė L. Linkevičius.
Ministras pakvietė Pietų Korėjos užsienio reikalų ministrę apsilankyti Lietuvoje.
Kang Kyung-Wha užsienio reikalų ministre paskirta birželio 18 dieną. Anksčiau ji užėmė aukštas pareigas Jungtinių Tautų (JT) organizacijoje – buvo JT generalinio sekretoriaus politikos patarėja, prieš tai JT vyriausiojo žmogaus teisių komisaro pavaduotoja ir JT generalinio sekretoriaus patarėja humanitariniais klausimais.