L. Linkevičius susitiko su naujuoju Rumunijos ambasadoriumi
Spalio 17 dieną įvyko pažintinis užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus susitikimas su naujuoju Rumunijos ambasadoriumi Lietuvai Cosminu Georgu Dinescu.
Susitikimo metu ministras pabrėžė puikius santykius tarp šalių, sėkmingą bendradarbiavimą Rytų partnerystės, saugumo ir gynybos srityse, taip pat visapusišką abiejų valstybių dialogą bendradarbiaujant Europos Sąjungoje ir NATO. Lietuva ir Rumunija pasisako už specialų Europos Sąjungos dėmesį Rytų partnerystei ir Europos Sąjungos plėtrai bei aiškios europinės perspektyvos suteikimą šalims siekiančioms integracijos į Bendriją. Ministras išreiškė viltį, kad santykiai tarp valstybių ir toliau sėkmingai vystysis, šalių bendramintiškumas bus išlaikytas, plėsis ir stiprės ryšiai tarp žmonių.
Cosminas Georgas Dinescu dirbo Rumunijos užsienio reikalų ministerijos generaliniu sekretoriumi, buvo ambasadoriumi Kroatijoje, Rumunijos užsienio reikalų ministerijos Teisės generalinio direktorato generaliniu direktoriumi.
Naujasis ambasadorius pakeitė 2019 metų birželio mėnesį kadenciją baigusį ambasadorių Daną Adrianą Balanescu.