*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

L. Linkevičius su Moldovos ministre pirmininke aptarė situaciją šalyje

Rugpjūčio 22 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiko su Moldovos ministre pirmininke Maia Sandu, su kuria aptarė Moldovos vidaus situaciją, naujosios Moldovos vyriausybės vidaus ir užsienio politikos prioritetus, pasikeitė nuomonėmis dėl regiono saugumo situacijos.

„Lietuva nuosekliai remia Moldovos eurointegracijos siekius ir progresyvias reformas“, – teigė ministras, pažymėdamas, kad Moldova yra svarbi Lietuvos partnerė, kuriai skiriama daug dėmesio.

M. Sandu padėkojo už nuoseklią Lietuvos paramą Moldovai, pažymėjo, kad Lietuvos užsienio reikalų ministras buvo pirmasis Europos Sąjungos (ES) ministras, apsilankęs Moldovoje po naujos Vyriausybės suformavimo. M. Sandu pabrėžė, kad jos vadovaujama Vyriausybė planuoja griežtinti kovą prieš korupciją, vykdyti europines reformas ir įgyvendinti ES ir Moldovos Asociacijos susitarimą.

Moldovos ministrė pirmininkė M. Sandu lankosi Lietuvoje prezidento Valdo Adamkaus kvietimu.  Ji dalyvaus tarptautinėje konferencijoje, susitiks su prezidentu Gitanu Nausėda ir ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu.