L. Linkevičius pasveikino naująjį Armėnijos užsienio reikalų ministrą
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino naująjį Armėnijos Respublikos užsienio reikalų ministrą Zohrabą Mnatsakanyaną.
Ministro sveikinimo laiške akcentuojamas Lietuvos siekis gilinti tarpusavio dvišalius bei Europos Sąjungos ir Armėnijos santykius. Prie Armėnijos ekonominio klestėjimo, demokratinių reformų neabejotinai prisidės ir 2017 metų lapkritį pasirašytas ES-Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimas.
Ministras išreiškė viltį, kad Armėnijos žmonių pasitikėjimas ir viltys įkvėps naująją Armėnijos Vyriausybę dideliems darbams savo šalies labui.
Z. Mnatsakanyanas užsienio reikalų ministru paskirtas gegužės 12 dieną, iki tol ėjo Armėnijos ambasadoriaus Jungtinėse Tautose pareigas.