L. Linkevičius pasveikino Latviją Nepriklausomybės dienos proga
Lapkričio 18 dieną laikinai einantis užsienio reikalų ministro pareigas Linas Linkevičius pasveikino Latvijos kolegą Edgarą Rinkevičių ir visus Latvijos žmones su 102-osiomis Latvijos nepriklausomybės paskelbimo metinėmis.
„Lietuvą ir Latviją sieja ypatingas ryšys, kylantis iš mūsų bendros istorijos ir baltiško paveldo bei mus vienijančių laisvės, demokratijos ir teisės viršenybės vertybių. Dvišaliai Lietuvos ir Latvijos santykiai toliau stiprinami daugelyje bendradarbiavimo sričių. Bendromis pastangomis ir koordinuotais veiksmai sugebėjome surasti atsaką į COVID-19 epidemijos grėsmę. Veikėme sutelktai, efektingai bendradarbiaudami tarpusavyje. Tikiuosi, kad toks glaudus bendradarbiavimas bus būdingas Lietuvos ir Latvijos ateities santykių raidos bruožas“, – teigiama L. Linkevičiaus laiške.
Latvija nepriklausomybę paskelbė 1918 metų lapkričio 18 dieną.