L. Linkevičius pasveikino Armėnijos kolegą su pakartotiniu paskyrimu
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Armėnijos užsienio reikalų ministrą Zohrabą Mnatsakanyaną su pakartotiniu paskyrimu į šias pareigas.
Ministro sveikinimo laiške akcentuojamas Lietuvos suinteresuotumas glaudesniais Europos Sąjungos ir Armėnijos ryšiais, reiškiamas pasirengimas plėtoti Lietuvos ir Armėnijos bendradarbiavimą įvairiose srityse, taip pat ir įgyvendinant ES-Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimą.
Z. Mnatsakanyanas užsienio reikalų ministru pirmą kartą paskirtas praėjusių metų gegužę ir tęs darbą šiose pareigose po 2018 metų gruodžio 9 dieną surengtų išankstinių Nacionalinės Asamblėjos rinkimų suformavus naująją Armėnijos Vyriausybę.