*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

L. Linkevičius kadenciją baigiančiam Vengrijos ambasadoriumi padėkojo už indėlį plėtojant dvišalius santykius

Lapkričio 27 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Vengrijos ambasadoriumi Lietuvai Zoltanu Jancsi. Ministras padėkojo ambasadoriui už Vengrijos vaidmenį stiprinant Lietuvos ir Baltijos šalių saugumą ir asmeninį indėlį plėtojant dvišalius santykius, visų pirma ekonomikos srityje.

„Lietuva vertina Vengrijos apsisprendimą padėti užtikrinti mūsų šalies ir viso regiono saugumą. Ši mūsų sąjungininkė NATO viena pirmųjų dislokavo savo pėstininkų kuopą Lietuvoje 2014 metais, o kitais metais atsiuntė savo karines oro pajėgas į Šiaulius. Tikimės, kad 2019 metais Vengrijos karo lakūnai vėl vykdys NATO oro policijos misiją Baltijos valstybių padangėje“, – sakė L. Linkevičius.

Vengrijos ambasadorius Zoltanas Jancsi Lietuvoje akredituotas nuo 2015 metų.