*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

L. Linkevičius dalyvaus NATO užsienio reikalų ministrų susitikime

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 3-4 dienomis dalyvaus NATO užsienio reikalų ministrų susitikime Vašingtone, JAV, kur prieš 70 metų buvo pasirašyta Šiaurės Atlanto sutartis.

L. Linkevičius dalyvaus šios sukakties proga rengiamoje konferencijoje ir diskusijoje, taip pat oficialiame minėjime.

Programoje numatomos darbo sesijos, kurių metu ministrai aptars galimą atsaką į Vidutinio nuotolio branduolinių pajėgų (INF) sutarties pažeidimą, saugumo padėtį Baltijos ir Juodosios jūros regionuose, transatlantinio ryšio stiprinimą ir tolygesnį pasidalijimą našta bei kovą su terorizmu.

Planuojama, kad NATO 70-mečio proga ministrai paskelbs glaustą pareiškimą.