L. Linkevičius atsisveikino su darbą Lietuvoje baigiančiu Italijos ambasadoriumi
2017 metų rugsėjo 26 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su savo kadenciją Lietuvoje baigiančiu Italijos ambasadoriumi Stefano Maria Taliani De Marchio. Ministras padėkojo ambasadoriui už jo darbą Lietuvoje plėtojant ir stiprinant abiejų šalių santykius.
„Esame dėkingi Italijai už indėlį stiprinant mūsų šalies ir regiono saugumą, dalyvavimą NATO oro policijos misijoje Lietuvoje ir NATO priešakinėse pajėgose Baltijos šalyse. Pastaruoju metu sustiprėjo abiejų šalių institucijų bendradarbiavimas perkeliant prieglobsčio prašytojus iš Italijos į Lietuvą. Labai vertiname asmeninį ambasadoriaus indėlį plėtojant dvišalius kultūrinius ryšius, skatinant ekonominį bendradarbiavimą bei turizmą“, – sakė L. Linkevičius.
Susitikimo metu taip pat aptarti artimoje ateityje planuojami dvišalio politinio, ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo projektai.
Italijos ambasadorius Stefano Maria Taliani De Marchio Lietuvoje dirbo nuo 2013 metų.