Kroatijoje paminėtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas
Kroatijos sostinėje Zagrebe kovo 31 dieną surengtas 26-ųjų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinių minėjimas.
Renginio svečius sveikino Lietuvos ambasadorė Kroatijai Loreta Zakarevičienė. Ji pabrėžė, jog 1990-ųjų kovo 11-ąją lietuvių vienybė ir ryžtas nugalėjo pusę amžiaus šalį slėgusį blogį.
Ambasadorė priminė ir tai, jog šiemet sukanka 25-eri metai nuo tos dienos, kai Lietuva pripažino laisvą ir nepriklausomą Kroatijos valstybę, todėl šiuo renginiu minimos dvi ypatingos progos.
Renginio metu taip buvo pristatytas muzikinis projektas „Langas į Lietuvą“, kuriuo jaunieji atlikėjai Dalia Dėdinskaitė, Glebas Pyšniakas ir Gintaras Januševičius supažindino svečius su geriausiais lietuvių klasikų ir šių dienų kompozitorių kamerinės muzikos kūriniais.