*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

KREPŠINIO RUNGTYNĖSE LIETUVOS DIPLOMATAI IR VERSLININKAI NUGALĖJO LATVIJOS URM DARBUOTOJUS

Tarptautinės krepšinio asociacijų federacijos Europoje (FIBA Europe) valdybai patikėjus Lietuvai teisę 2011 metais surengti Europos vyrų krepšinio čempionatą, Lietuvos ambasada Latvijoje nusprendė šį įvykį paminėti krepšinio varžybomis. Gruodžio 6 dieną Rygos lietuvių mokyklos sporto salėje Lietuvos ambasados diplomatai ir Rygoje dirbantys Lietuvos verslininkai susirungė su Latvijos užsienio reikalų ministerijos (URM) darbuotojais. Latvijos diplomatų komandos gretose taip pat žaidė Rygoje reziduojantis Estijos ambasadorius Toomas Lukkas. Po įtemptos kovos rezultatu 99:94 pergalę išplėšė lietuviai. Po rungtynių varžybų dalyviai buvo vaišinami lietuvišku alumi ir užkandžiais. Kitų metų kovą Latvijos URM iniciatyva Rygoje planuojama surengti Baltijos šalių užsienio reikalų ministerijų vyrų krepšinio čempionatą.