KOVO 11-AJAI SKIRTI KONCERTAI SKAMBĖJO LIUKSEMBURGE IR OSLE
Lietuvos ambasados kovo 10 dieną surengė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtus koncertus Liuksemburge ir Osle.
Lietuvos ambasados Belgijoje surengtame Kovo 11-osios minėjime Liuksemburge dalyvavo lietuvių bendruomenės nariai, Liuksemburgo valstybės institucijų pareigūnai, politikai, verslo, žiniasklaidos ir kultūros atstovai, reziduojantys užsienio valstybių diplomatai bei Europos Sąjungos institucijų darbuotojai.Lietuvių atlikėjai Judita Leitaitė, Tomas Leiburas ir Genadijus Savkovas atliko lietuvių liaudies dainų interpretacijas, Carloso Gardelio, Astoro Piazzollos, Michelio Legrando bei kitų kompozitorių kūrinius.
Surengti koncertą ambasadai padėjo Lietuvos garbės konsulas Liuksemburge Robertas René Wageneris ir Liuksemburgo lietuvių bendruomenė. Renginį parėmė koncernas „Achemos grupė“.
Lietuvos ambasada Norvegijoje kovo 10 dieną Osle surengė koncertą, kurio metu kartu su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena buvo paminėtas ir Lietuvos bei Norvegijos diplomatinių santykių atkūrimo 20-metis bei Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 100-osios mirties metinės.
Lietuvių kompozitorių M.K.Čiurlionio, Fausto Latėno bei užsienio kompozitorių kūrinius atliko styginis M.K.Čiurlionio kvartetas ir solistė Asta Krikščiūnaitė.