*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

KOPENHAGOJE SURENGTAS REGIONINIS LIETUVOS ATSTOVYBIŲ VADOVŲ SUSITIKIMAS

Kopenhagoje balandžio 27 dieną surengtas regioninis Lietuvos diplomatinių atstovybių Lenkijoje, Vokietijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Estijoje ir Latvijoje vadovų susitikimas. Susitikime aptartos Lietuvos užsienio politikos strategijos, regioninio bendradarbiavimo ateities, regiono energetikos ir infrastruktūros plėtros klausimai. Taip pat įvyko susitikimai su Šiaurės ministrų tarybos generaliniu sekretoriumi Peru Unckeliu, Danijos užsienio reikalų ministerijos politikos direktore Marie Louis Overvad, Vokietijos ir Lenkijos ambasadoriais Danijoje Johannesu Dohmesu bei Barbara Tuge Erecinska. Ambasadoriai optimistiškai įvertino tolimesnio bendradarbiavimo regione perspektyvas bei aptarė efektyviausius regioninio bendradarbiavimo instrumentų panaudojimo metodus. Paskutinis tokio pobūdžio Lietuvos diplomatų susitikimas įvyko 2002 metų lapkritį Helsinkyje.