*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

KOPENHAGOJE PAMINĖTA LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Lietuvos ambasada Danijoje vasario 17 dieną Kopenhagos rūmuose „Odd Fellow Palaet“ surengė koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Susirinkę svečiai klausėsi tarptautinių konkursų laureatų – smuikininko Vilhelmo Čepinskio ir fortepijono atlikėjos Guodos Gedvilaitės atliekamų kūrinių.

Renginyje dalyvavo Danijos valstybės institucijų pareigūnai, politikai, verslo, žiniasklaidos ir kultūros atstovai, Kopenhagoje reziduojantys užsienio valstybių diplomatai, Lietuvos garbės konsulai Danijoje ir šios šalies lietuvių bendruomenės nariai.

Koncertas surengtas Lietuvos ambasadai Danijoje bendradarbiaujant su Lietuvos kultūros ministerija. Renginį parėmė banko "Danske Bank" A/S Lietuvos filialas.