Konsulate Seinuose aptartas Lietuvos ir Lenkijos pasienio regionų bendradarbiavimo grupės steigimas
Lietuvos konsulate Seinuose sausio 27 dieną Lietuvos ir Lenkijos regionų savivaldos atstovai bei verslininkai aptarė naujos „Europos teritorinio bendradarbiavimo grupės LT/PL“ steigimą.
Susitikime, kuriame dalyvavo Alytaus miesto meras Jurgis Krasnickas ir kiti abiejų šalių savivaldos institucijų, viešųjų įstaigų atstovai bei verslininkai, diskutuota apie potencialią naujosios grupės naudą regionui, kuriant darbo vietas, skatinant smulkųjį verslą ir kitaip sprendžiant socialines bei ekonomines problemas. Taip pat lyginta pasienio regionų ekonominio vystymosi situacija abiejose valstybėse.
Naująją regioninio bendradarbiavimo grupę steigti planuoja Seinų, Suvalkų ir Alytaus miesto verslininkių organizacijos kartu su vietos savivaldybėmis.