KONSULATAS SOVETSKE SURENGĖ POILSIO GALIMYBIŲ LIETUVOS KURORTUOSE PRISTATYMĄ
Lietuvos konsulatas Sovetske lapkričio 24 dieną surengė susitikimą su Kaliningrado srities turizmo įmonių, žiniasklaidos atstovais ir kitais besidominčiais asmenimis, kuriame buvo pristatytos įvažiuojamojo turizmo galimybės Palangos, Birštono ir Druskininkų kurortuose.
Renginyje pranešimą „Poilsis Lietuvoje žiemą-vasarą 2012 m.“ skaitė Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktorė Raimonda Balnienė.
Palangos, Birštono, Druskininkų savivaldybių ir informacinių centrų atstovai su 11 generalinio konsulato Kaliningrade ir konsulato Sovetske akredituotų turizmo bendrovių aptarė turistinių srautų į Lietuvos kurortus didinimo galimybes.