KLASIKINĖS MUZIKOS KONCERTAS LIETUVOS AMBASADOJE OSLE
Lietuvos ambasadoje Osle lapkričio 3 dieną vyko kamerinės muzikos koncertas, kuriame Mikalojaus Konstantino Čiurlionio bei garsių Norvegijos kompozitorių kūrinius atliko Povilas Syrrist-Gelgota (smuikas), Toril Syrrist-Gelgota (violončelė) ir Glenn Lewis Gordon (kontrabosas).
Lietuvos ambasada Norvegijos Karalystėje šį koncertą surengė kartu su Oslo klasikinės muzikos gerbėjų draugija „Filharmoniens Venner“. Į koncertą susirinko daug klausytojų: Osle reziduojantys diplomatai, lietuvių bendrijos Norvegijoje atstovai ir kiti klasikinės muzikos mylėtojai.