*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

KLASIKINĖS MUZIKOS KONCERTAS LIETUVOS AMBASADOJE OSLE

Lietuvos ambasadoje Osle lapkričio 3 dieną vyko kamerinės muzikos koncertas, kuriame Mikalojaus Konstantino Čiurlionio bei garsių Norvegijos kompozitorių kūrinius atliko Povilas Syrrist-Gelgota (smuikas), Toril Syrrist-Gelgota (violončelė) ir Glenn Lewis Gordon (kontrabosas).

Lietuvos ambasada Norvegijos Karalystėje šį koncertą surengė kartu su Oslo klasikinės muzikos gerbėjų draugija „Filharmoniens Venner“. Į koncertą susirinko daug klausytojų: Osle reziduojantys diplomatai, lietuvių bendrijos Norvegijoje atstovai ir kiti  klasikinės muzikos mylėtojai.