*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

KLAIPĖDOJE PASIRAŠYTAS „TRIJŲ K“ SUSITARIMAS

Klaipėdos miesto mero Rimanto Taraškevičiaus kvietimu balandžio 15 dieną uostamiestyje viešėjo Kaliningrado miesto mero Jurijaus Savenko vadovaujama delegacija. Per vizitą Klaipėdos ir Kaliningrado vadovai pasirašė „Trijų K“ (Klaipėda-Kultūra-Kaliningradas) ilgalaikio bendradarbiavimo susitarimą, kuris numato kultūrinius mainus ir bendrus kultūrinius renginius. Šiuo metu Kaliningrade vykstanti Klaipėdos menininkų taikomosios-dekoratyvinės dailės paroda – viena iš „Trijų K“ projekto dalių. Susitikimui ir dokumento pasirašymui tarpininkavo Lietuvos generalinis konsulatas Kaliningrade ir Rusijos generalinis konsulatas Klaipėdoje.