Kijeve naujus mokslo metus pradėjo pagausėjusi lietuvių mokyklėlė
Rugsėjo 10 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje vyko Kijevo lietuvių mokyklėlės mokslo metų atidarymas.
Šventiškai naujus mokslo ir žinių metus pradedančią mokyklos bendruomenę pasveikino ambasadorius Marius Janukonis. Ambasados vadovas mažiesiems mokiniams linkėjo sėkmės ir pažinimo džiaugsmo, mokytojams – energijos ir ištvermės puoselėjant lietuvių kalbą ir tradicijas, tėvelius ragino aktyviai prisidėti prie jaunosios kartos lietuvių kalbos žinių ugdymo. Ambasadorius taip pat pasidžiaugė, kad kasmet auga mokyklėlės suaugusiųjų grupės narių skaičius.
Jau trečius metus iš eilės vyresniųjų ir jaunesniųjų grupių mokiniams duris atvėrusi Kijevo lietuvių mokyklėlė kviečia prisijungti visus, kurie nori išmokti lietuvių kalbą bei susipažinti su Lietuvos istorija, kultūra ir papročiais. Susidomėjusius kviečiame registruotis el. paštu: klietuviumokykla@gmail.com