*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

KARTU SU BELGIJOS LIETUVIAIS VASARIO 16-ĄJĄ MINĖJO MINISTRAS PIRMININKAS ANDRIUS KUBILIUS

Vasario 11 dieną Lietuvos nuolatinė atstovybė Europos Sąjungoje pakvietė Belgijos lietuvius kartu paminėti Vasario 16-ąją. Renginį atidarė ir sveikinimo kalbą pasakė Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius. Jis į šventę atvyko tiesiai iš neformalaus Europos Sąjungos vadovų susitikimo. Šventiniame minėjime dalyvavo Briuselyje ir Liuksemburge dirbantys Lietuvos piliečiai, mūsų šaliai atstovaujantys politikai ir diplomatai.

Vasario 16-osios minėjime dainavo Zarasų rajono choras „Gelmė“, skambėjo Atgimimo laikų dainos, buvo rodomos Lietuvos istorinių žemėlapių projekcijos. Lietuvos nuolatinė atstovybė ES pasipuošė Lietuvos valstybės atkūrimo akto signatarų portretų paroda.

Lietuvos nuolatinė atstovybė ES siekia plėtoti glaudžius ryšius su ES institucijose dirbančiais lietuviais ir savo renginiais papildyti lietuvišką kultūrinį gyvenimą Briuselyje. Kitas numatomas renginys - Kovo 11-osios minėjimas.