KALĖDŲ VAKARĄ AMBASADOJE MOLDOVOJE BŪRĖSI VIETOS LIETUVIAI
Lietuvos ambasadoje Kišiniove gruodžio 25-osios vakarą rinkosi Moldovos lietuviai. Ambasados darbuotojai tautiečiams Kalėdų vakarą pasakojo apie per antrąjį besibaigiančių metų pusmetį nuveiktus darbus Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai.
Vakaronės metu taip pat buvo rodomas dokumentinis filmas apie Lietuvos diplomatijos istoriją „Gedimino keliu“ ir vyko muzikinio filmo „Velnio nuotaka“ peržiūra.
Moldovoje veikia dvi lietuvių organizacijos, vienijančios kelias dešimtis lietuvių, iš viso šalyje gyvena apie 300 lietuvių.