JUNGTINĖS KARALYTĖS EUROPOS REIKALŲ MINISTRAS GERAI ĮVERTINO LIETUVOS DARBĄ REMIANT DEMOKRATIJOS PLĖTRĄ ES KAIMYNYSTĖJE
Lietuvos užsienio reikalų ministras Antanas Valionis gegužės 4 dieną Vilniuje su Jungtinės Karalystės Europos reikalų ministru Douglasu Alexanderiu aptarė demokratijos plėtrą ES Rytų kaimynystėje, bendros ES energetikos politikos klausimus, būsimą Karalienės Elžbietos II vizitą Lietuvoje.
Jungtinės Karalystės Europos reikalų ministras D.Alexanderis gerai įvertino Lietuvos diplomatijos ir jos vadovo – užsienio reikalų ministro A.Valionio – darbą stiprinant demokratinių procesų plėtrą Europoje, padėkojo Lietuvai už dalyvavimą užtikrinant saugumą ir stabilumą Afganistane ir Balkanų regiono valstybėse.
Europos reikalų ministras, Jungtinės Karalystės Ministrų Kabineto narys D.Alexanderis dalyvauja Vilniaus konferencijoje „Bendra vizija bendrai kaimynystei“ tuo metu, kai Jungtinėje Karalystėje vyksta rinkimai į vietos savivaldybes. Tai parodo Vilniaus konferencijos svarbą ir didelį dėmesį, kurį Jungtinė Karalystė skiria demokratijos plėtrai regione.