JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE SEPTINTĄ KARTĄ SURENGTAS „AMBASADORIAUS TAURĖS“ KREPŠINIO TURNYRAS
Lapkričio 23-ąją – Lietuvos kariuomenės dieną Jungtinėje Karalystėje surengta kasmetė krepšinio šventė – „Ambasadoriaus taurės“ krepšinio turnyras.
Lietuvos ambasadorė Londone Asta Skaisgirytė Liauškienė pasveikino susirinkusiuosius su Lietuvos kariuomenės diena, žaidėjams dėkojo už jų pastangas, žiūrovams – už karštą palaikymą.
Ambasadorė ypatingai dėkojo nenuilstančiam krepšinio tradicijų išeivijoje puoselėtojui Kęstučiui Dobrovolskiui už asmenines pastangas, taip pat renginio rėmėjams Lietuvos užsienio reikalų ministerijai, Visuomenės harmonizavimo parkui, įmonėms „Lithuanian beer“ ir „Molten“.
Turnyro finale, prieš kurį skambėjo Lietuvos himnas, iki pat ketvirto kėlinio vidurio atkakliai kovėsi „Lituanicos“ ir „Kailių“ ekipos. Pastarajai teko pripažinti turnyrą laimėjusios „Lituanicos“ pranašumą rezultatu 60:47.